فروشگاه اینترنتی محصولات بادی (ایرانی تکس)

به فروشگاه اینترنتی محصولات بادی خوش آمدید!

تخت خواب بادی

تخت خواب بادی یکنفره و دو نفره اینتکس و بست وی

تختخواب یا همان تخت بادی از محصولات پرطرفدار شرکت ایران اینتکس می باشد. تختخواب اینتکس معمولا از جنس جیر بوده و دارای طرح و رنگ های متفاوتی است دارای انواع متفاوت یک نفره و دو نفره، تخت خواب بادی بلند، تاجدار، چهار تیکه و ... را نام برد که بسیار سبک و کم جا می باشد و امروزه در همه جا رایج شده و از آن در بسیاری از خانه ها استفاده مینمایند. راحتی تخت خواب بادی همه را به سوی خود کشانده و آن را در منازل هتل ها بیمارستانها و ... مورد استفاده قرار می دهند
 
تخت خواب بادی

 

.بسیار شیک و متنوع می باشد با پمپ باد برقی باد میشود و می توان به راحتی باد تخت خواب را با همین پمپ خالی کرد  و پس از اسباب کشی یا جابجایی دوباره آن را باد کرد و استفاده کرد .

تنوع رنگ و نوع تخت خواب بادی یکی دیگر از مزیت های می باشد که میتواند به خانه ها تنوع خاصی می دهد و حتی میتوان را با خود به مسافرت برد و در سفر هم از آن استفاده کرد. تخت خواب بادی را در بسیاری از ویلا ها هم مورد استفاده قرار می دهند. ارزان بودن قیمت تخت خواب بادی یکی دیگر از مزیت های این محصول می باشد که بسایری از خریداران تخت خواب های چوبی و فلزی را متوجه خود کرده است، این محصول  بوسیله پمپ باد می شود و می توان آنرا به راحتی در اطاق های خانه جابجا کرد، تخت خواب بادی سایز های و درجه بندی های مختلفی دارد: تخت خواب بادی یک نفره و دونفره، تخت خواب بادی کودک و نوجوان، تختخواب بیمار.

یکی از بهترین محاسن تخت خواب بادی طبی بودن ان است که بسیاری از پزشکان استفاده از تخت خواب بادی طبی را به بیماران خود پیشنهاد میکنند و آنرا به جای دارو های شیمیایی به بیماران خود تجویز می کنند و به عنوان یک راه درمان می شناسند. تخت خواب بادی نیاز به تشک ندارد و روی قسمت بالایی خود یک لایه لطیف از جیر ضد تعریق دارد که بعنوان تشک عمل میکند.

نکات قابل توجه جهت نگهداری تخت خواب های بادی

هرگز با نیروی عمود روی تخت خواب بادی  فشار وارد نکرده و یا روی آن نپرید, این کار از عمر تخت خواب میکاهد.
برای مدت زمان طولانی روی تخت خواب بادی ننشینید اینکار باعث فشار وارد شدن به نقطه روبرویی  تخت خواب میشود.  با بدن خیس روی تخت خواب  دراز نکشید چراکه  باعث میشود نم وارد تخت شده و لایه های داخلی را سست کنید .  تخت بادی را به وسایل گرمایشی نزدیک نکنید  در صورتی که تخت خواب بادی خود را پنچر کردید و نتوانستید آنرا پیدا کنید سطح رویی آن را آب یا کف نزنید.  در صورتی که محل سوراخ شدگی پیدا شد حتما از شرکت اینتکس درخواست لوازم تعمیر کنید و از چسب های دیگری که در بازار موجود است استفاده نکنید.  هنگام باد شدن تخت خواب بادی روی آن ننشینید اینکار به پمپ برقی تخت فشار وارد میکند و باعث خرابی آن میشود.

انواع پرس داخلی تخت خواب بادی:

این پرسها یا همان لایه های داخلی به چند دسته تقسیم میشوند که قابل توضیح میباشند، لایه های موازی یا ساده که نصورت خطهای عمودی در قسمت طولی تخت خواب براحتی قابل دیدن است، نحوه باد شدن این نوع تخت خواب ها به اینصورت است که باد بین لایه های مختلف بصورت موازی پر میشود.

دسته بعدی تخت خواب های بادی با لایه های کامفورت میباشند: پرس های این تخت خواب های نیز بصورت دایره ای شکل بوده که بعد از اینکه باد بداخل محصول راه پیدا میکند این پرسهای داخلی باد نمیشوند و در واقع حفره هایی از خلاء باد هستند، این موضوع باعث میشود تا سطح رویه تخت خواب موزد نظر از نوع ساده موازی مستحکم تر باشد.

دسته سوم تخت خواب های بادی با پرس های الیافی هستند، این پرسها بصورت تار های نخی از پلیستر بوده که از بالا به پایین هر لایه متصل میشوند، باد براحتی بین لایه های زیاد نخی این محصول در حرکت است و باعث میشود سطح رویه این تخت خواب بادی طبی تر و استوار تر باشد

باد کردن تخت خواب بادی:
جهت باد کردن یک تخت خواب بادی زمان مشخصی وجود ندارد چرا که این تخت خواب ها در دو سایز یک و دو نفره ساخته میشوند، ابعاد و ار تفاع های یکسانی ندارند. باد کردن این تخت خواب ها بسیار راحت است ولی باید دقت شود که این پمپ ها وقتی تخت خواب بادی شما را پر میکنند زوزه ای خفیف میکشند. در واقع شما وقتی این صدا را میشنوید میتوانید متوجه شوید تخت خواب شما باد شده است ولی اگر میخواهید تخت خواب شما تا آخرین درجه ممکن باد شود میتوانید چند ثانیه دیگر به پمپ فرصت دهید تا کار کند. این پمپ های برقی برای تخت خواب بادی طراحی شده اند و توان انفجار این تخت خواب ها را ندارند ولی خود پمپ میتواند با روشن بودن طولانی دچار آسیب شود. دقت کنید که موقع باد و خالی شدن تخت روی آن ننشینید چرا که به تخت خواب و پمپ باد شما فشار وارد میشود. پمپ های بادی اینتکس هم دهنده و هم مکنده میباشند.

 

تعدادی دیگر از تختخواب های بادی دارای پمپ باد برقی مجزا از تخت خواب هستند این تختخواب ها دارای یک سوپاپ برگشت هوا بجهت نگه داشتن هوای پشت دریچه باد که توسط پمپ به داخل تخت میرود هستند. توجه داشته باشید که باد کردن یک تختخواب بادی با این پمپ نیز بسیار ساده است و فقط نیازمند این است که شما سری های این پمپ را روی قسمت جلویی پمپ گذاشته و پمپ را روشن کنید و  آن را به دریچه باد وصل کنید و بعد از باد شدن درپوش روی دریچه را کامل ببندید، توجه کنید که پمپ باد شما دارای دو نازل کوچکتر هوا در سمت چپ و راست نازل اصلی است که این دو نازل برای استفاده کردن محصولاتی که دارای دریچه باد کوچکتر هستند استفاده  میشود و باید آنها را روی نازل اصلی که شما با آن تخت خواب بادی را باد کردید گذاشت و محصول را باد کرد. یک چرخانک هم روی دریچه تخت خواب وجود دارد و کار این چرخانک نگه داشتن متعلقات داخل پمپ مثل سوپاپ برگشت هوا و دریچه باد و نیز درپوش است که نباید به آن دست زد و همیشه باید روی علامت قفل باشد. برای خالی کردن تخت خواب بادی شما باید دو زبانه ای را که در سمت چپ و راست تخت خود میبینید به سمت داخل فشار دهید و سپس دریچه را به بیرون بکشید، تمام باد تخت خواب بادی شما خالی میشود و شما میتوانید برای سریع تر خالی شن باد سری های پمپ باد را رو قسمت بالایی پمپ گذاشته و پمپ را روشن کنید تا کل باد تخت خواب شما را خالی کند.
انتخاب مناسب یک تخت خواب بادی
برای بهتر انتخاب کردن تخت خواب بادی باید به چند نکته توجه کرد: 1- تخت خواب بادی مناسب با تعداد نفرات تهیه شود، یعنی اگر این تخت خواب برای یک نفر خریداری شده جهت استفاده دو نفره بکار برده نشود چرا که به لایه ها فشار مضاعف وارد میگردد، حال در صورتیکه تخت خواب بادی دو نفره برای یک نفره استفاده گردد مشکی بوجود نمیاورد ولی خواب یک نفره برای این موضوع راحت تر است. 2- تخت خواب بادی مناسب با فضای خواب تهیه شود، در صورتیکه شما نیاز به استفاده دائم از تخت خواب خود داشته باشید و نخواهید این محصول را جمع نمایید دچار مشکل خواهید شد. 3- سعی به انتخاب یک تخت خواب بادی مناسب با سلیقه خود داشته باشید، البته باید در نظر گرفت تمامی مدل های تخت خواب بادی1 و 2 نفره را میتوان با ملحفه پوشاند که در این قسمت میتوانید از ملحفه با رنگ مورد پسند خود استفاده نمایید. 4- در صورتیکه کمر درد و پا درد دارید حتما از تخت خواب بادی طبی استفاده نمایید چرا که بهنگام خواب بسلامتی خود نیز کمک شایانی کرده اید.

ساعت مچی الکترونیکی بلک مچی

Brand
دسته بندی: الکترونیک
کد: MS46891340

40000 تومان
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.