فروشگاه اینترنتی محصولات بادی (ایرانی تکس)

به فروشگاه اینترنتی محصولات بادی خوش آمدید!

تخت بادی

تخت بادی یک نفره و دو نفره

فروش تخت بادی با تخفیف واقعی در نمایندگی فروش ایران اینتکس با کمترین قیمت و بهترین کیفیت در مرکز فروش تختخواب بادی با بیش از 60 مدل از انواع یکنفره و دو نفره , مناسب جهت استفاده در مسافرت, تخت های بادی قابل حمل و کمجا ساخت شرکت اینتکس و بست وی میباشند و جهت استفاده های دائمی و کوتاه مدت برای منزل، اتاق خواب، سفر، و دفتر کار بسیار مناسب است همچنین افرادی که دارای بیماری های ضعف عضلانی ، آرتروز ، دیسک کمر ، و سیاتیک هستند جهت بهبود وضعیت خود میتوانند از تخت خوابهای بادی طبی استفاده کنند ، تخت های بادی بهترین جایگزین برای تختخواب های چوبی و فنری و فلزی هستند که از نظر راحتی مقایسه کردن آنها با اینگونه محصولات بسیار متفاوت است ، از مزایای اینگونه تخت خواب های  میتوان به پرتابل بودن، سبک بودن و کمجا بودن تخت بادی اشاره کرد که این امر باعث شده است که در عصر جدید خریداران به سمت تخت بادی روی بیاورند در ضمن  از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و استفاده از آنها بسیار آرام بخش و لذت بخش است. از شاخص ترین و پراستفاده ترین محصولات بادی شرکت ایران اینتکس می توان تخت بادی یا همان تخت خواب بادی را نام برد. تخت بادی معمولا از جنس پی وی سی و با رویه های متفاوت هم چون مخمل می باشد.  دارای کیف حمل و نقل می باشد و همه جا قابل استفاده می باشند. تخت های بادی دارای انواع رنگ و مدل های مختلفی همچون تختخواب بادی یک نفره دو رنگ، دونفره، تخت بادی تاشو، تخت بادی خوشخواب، تخت بادی دو نفره بلند و کوتاه، تخت های بادی سلطنتی و ... می باشد.  تخت بادی : بهترین انواع تخت بادی یکنفره و تخت بادی دو نفره شرکت ایران اینتکس، تخت های بادی کامفورت کوئست و اینتکس، انواع تخت بادی چندلایه با روکش مخمل فوتر و جیر، طبی و ضد عرق، مناسب سفر یا استفاده دائمی در فروشگاه ایران اینتکس می باشد. بسیار سبک و کم جا می باشد . استفاده از تخت بادی امروزه در همه جا رایج شده و در بسیاری از خانه ها وجود دارد .راحتی این محصول همه را به سوی خود کشانده و آنرا را در منازل هتل ها بیمارستانها و ... مورد استفاده قرار می دهند .

تخت بادی

تخت بادی بسیار شیک و متنوع می باشد و به راحتی استفاده می شود، در بسیاری از اسباب کشی ها آن را بسیار راحت جمع می شود چون با پمپ باد می شود و می توان به راحتی باد آن را را خالی کرد و پس از اسباب کشی دوباره تخت را باد کرد و از آن استفاده کرد .

تنوع رنگ و نوع تخت بادی یکی دیگر از مزیت های این محصول می باشد که به خانه ها تنوع خاصی می دهد و آن را را در میان همه محبوب کرده است .تخت بادی را به راحتی می توان حمل کرد و حتی می توان با خود به مسافرت برد و  در سفر ها هم استفاده کرد و از خوابیدن روی تخت  لذت برد .

در ویلا ها هم مورد استفاده قرار می گیرند چون تخت بادی بسیار زیبا و شیک می باشد و می توان از آن در هتل ها نیز استفاده کرد .ارزان بودن تخت بادی یکی دیگر از مزیت های این محصول می باشد که همه را شیفته خود کرده است و همه آن را به عنوان یک وسیله لازم می دانند و که  در همه جا و همه زمان میتوان از آن استفاده نمود .تخت بادی بوسیله پمپ باد می شود و می توان به راحتی در اطاق های خانه جابجا کرد و آنرا در اندازه های مختلف می توان خریداری کرد. متناسب برای سنین مختلف و کاربردهای مختلفی وجود دارد که می توان از تخت بادی در هر شرایطی استفاده کرد. یکی از بهترین محاسن تخت بادی طبی بودن ان است که بسیاری از پزشکان استفاده از تخت بادی طبی را به بیماران خود پیشنهاد میکنند و آنرا را به جای دارو های شیمیایی به بیماران خود تجویز می کنند و تخت بادی را به عنوان یک راه درمان می شناسند و در کم کردن هزینه های بیماران بسیار موثر بوده و بیماران نیز از این محصول راضی هستند.

تقسیم بندی تخت بادی intex و best way

تخت بادی را میتوان به پنج گروه زیر تقسیم بندی کرد:

1-تخت بادی ساده
تخت بادی ساده به دلیل بافت داخلی ای که دارند به این نام معروف است. سطح بافت داخلی این محصولات دارای ساختار داخلی موازی راه راه هستند که توسط بافت هایی به چند قسمت تقسیم بندی میشوند تا هر قسمت فشار خاصی را نگه دارند.
تعدادی لایه از قسمت پایین تا بالای این تخت ها وجود دارند که وظیفه تقسیم بندی باد را بین طبقات بالایی و پایینی دارند. تعداد این لایه ها دو تا 4 می باشد.
سطح رویه این تختهای بادی از جنس جیر ساخته شده تا  موقع خوابیدن نرم و لطیف باشد و در ضمن بدن دچار تعریق نشود، دور تا دور تخت بادی ساده و همچنین جنس کلی محصول از پی وی سی می باشد.

2-تخت بادی خوشخواب
تخت خوشخواب بادی دارای بافت داخلی بیشتری نسبت به نوع ساده است. بافت داخلی این آنها به صورت ضربدری و یا دایره ای می باشد که هر کدام به طور مستقیم به قسمت زیرین خود متصل است که در حقیقت تقسیم باد بیشتری نسبت به تخت بادی ساده انجام میدهد بهمین دلیل به این نوع تخت بادی خوشخواب گفته میشود.
در این مدل نیز تعداد لایه های پایین تا بالای تخت از 2 تا 4 لایه میباشد.
سطح رویه و کناری این تخت ها ضد تعریق است و تمامی ساختار داخلی این نوع  از پی وی سی است.

3-تخت بادی طرح دار
این تخت ها در حقیقت طرحی بین تخت بادی ساده و خوشخواب دارند که تنها در یکی از مدلها قابل رویت هستند، در واقع مثل بافت تخت بادی ساده هستند که بصورت شیار های مارپیچی در طول تخت میباشند.
تعداد لایه بین این محصول 4 لایه میباشد و  سطح کناری بین این تخت از جنس پی وی سی میباشد
4- تخت بادی الیافدار
این نوع تخت بادی طبی دارای بافت های داخلی از الیاف پلیستر است که در این مدل لایه های پلاستیکی که داخل تخت بصورت نوار هایی یکدست و یک پارچه بودند حذف شده و جای خود را به این نوار ها که بصورت نخ های عمودی که در هر لایه از تخت بادی دو قسمت بالا و پایین را به یکدیگر نگه میدارد ساخته شده اند. این نوار های جدید که از سال 2013 به بعد در تخت های بادی شرکت اینتکس دیده میشوند عملکردی متفاوت دارند به اینصورت که چون بین هر نخ پلیستر فاصله ای با نخ دیگری دارد اولا باد بین این دو فاصله تردد دارد که باعث ثبات بیشتر تخت میشود و دوما وقتی فشاری بقسمتی از تخت بادی اینتکس بیاید فقط همان یک تار پلیستر آسیب میبیند و چون با تار بعدی رابطه ای ندارد باعث میشود که آسیب به قسمت دیگر تخت انتقال پیدا نکند. شرکت اینتکس کم کم در نظر دارد تا تمامی انواع تخت بادی با طرح های قدیمی خود را به این نوع تخت ها تبدیل کند این مدل در ابتدا با یک آیتم تولید شده بود ولی در کاتالوگ 2014 اینتکس با 6 آیتم جدید دیگر وارد بازار شده و در سال 2015 این آیتم ها زیاد تر شد تا جایی که سال 2016 اکثر مدلهای جدید تخت بادی بصورت طبی الیافدار طراحی شده اند.
تعداد طبقات یا لایه ها در این نوع تخت سه و جهار لایه است و در هر دو مدل هم سطح رویه و هم سطح کناری از جیر تشکیل شده است.
5- تخت بادی فومدار
این تخت بادی بدلیل سطح رویه فومی ای که دارد بسیار نرم و لطیف تر از سایر مدل های دیگر است باید دقت داشت که این تخت با تخت های دیگر که دارای روکش جیر و یا مخملی هستند تفاوت دارد، سطح رویه این تخت بادی کاملا صاف و یکدست است و هیچ طرح و نقشی روی آن دیده نمیشود  و ارتفاع تخت چهار لایه بوده و سطح کناری تخت از پی وی سی است.
مزیت تخت بادی
1. نیاز به تشک نداشته و دارای تشک متصل به تخت خواب بادی و یا جدا از آن است.
2. حجم بسیار کم دارد و جاگیر نبوده و به راحتی قابل حمل بوده و نیازی به نگهداری رختخواب ندارند.
3. قیمت مناسب تخت بادی, زیبا و شیک بوده و جلوه خاصی و جدید به منزلتان می دهند.
4. تائید شده توسط پزشکان ارتوپد داخل و خارج از کشور (بدلیل بافت ها و لایه های درونی تخت بادی که به هر قسمت از بدن فشار خاصی را وارد می کند) می باشند. تخت بادی   اینتکس بسیار نرم ، کم وزن ، کم حجم و قابل حمل و علاوه بر موارد استفاده های مختلف از طرف متخصصان ارتوپد (دکتر چنگیزی - دکتر مشنعی (فوق تخصص) - دکتر شاکری (شیراز) جهت درمان بیماریهای آرترز، دیسک کمر، پا درد، روماتیسم، پوکی استخوان، بیماریهای مزمن، ضعف عضلانی تایید شده اند.
موارد استفاده از تخت بادی:
تخت بادی گزینه ای مناسب جهت استفاده در منزل ویلا و محل کار شما میباشد.
 از تخت بادی در چادرهای مسافرتی با توجه به حجم کم در زمانی که خالی از باد است، استفاده میکنند.
برای افرادی که نیاز به اسباب کشی و تغییر مکان دارند، بدون نیاز به هزینه های حمل و نقل از تخت بادی استفاده میکنند.
 افرادی که به علت بیماری های مختلف مجبور به استراحت های طولانی مدت می باشند.
 جهت استفاده بیماری های آرتروز، دیسک کمر، پادرد و رفع خستگی و فشارهای ناشی از کار روزانه از تخت بادی استفاده میکنند.
اختلاف قیمت بین انواع تخت بادی
اختلاف قیمت بین انواع مدل های تخت بادی به این خاطر است که سطح رویه انواع تخت های بادی از جیر است ولی سطح کناری آنها مختلف است، بعضی از تخت ها از پلاستیک فشرده  بوده و بعضی دیگر از یک لایه جیر مثل روی تخت دارند
بعضی از مدلهای تخت بادی دارای پمپ برقی میباشند و بعضی دیگر پمپ ندارند و مهمترین دلیل این اختلاف قیمتی در این است که سطح رویه بعضی از آنها دارای کامفورت یا خوشخواب میباشند و بعضی دیگر ساده در طول تخت هستند، ارتفاع بعضی از تخت های بادی از 2 طبقه شروع میشود و بعضی از مدل ها 3 یا 4 طبقه میرسد و دلیل آخر به پرس های داخلی آنهاست که پرس داخلی ساده، پرس داخلی خوشخواب و پرس داخلی الیافدار سه تقسیم بندی مختلف بین انواع تخت بادی است.
در بافت داخلی ساده تخت بادی محافظ نگه دارنده باد  با تقسیم بندی های موازی در طول تخت بصورت بالا و پایین باد را بحرکت در میاورند.
 بافت داخلی خوشخواب تخت بادی محفظه های نگهدارنده باد  بصورت طرح هایی از لوزی و دایره باد را بصورت ضربدری و یا حفره ای از بالا به پایین بین هر طبقه بحرکت در میاورند.
 بافت داخلی الیاف دار تخت بادی نیز محافظ بادی بین تار هایی از نخ ابریشم مصنوعی در حرکت هستند که هر طبقه با نخ هایی که از بالا به  پایین تخت بادی بصورت منظم و زیاد کنار همدیگر تشکیل شده اند که این مدل از سال 2013 به بعد در بعضی از تخت های بادی تعبیه شده است و این موضوع بنا بر گفته شرکت intex انقلابی در زمینه تولید انواع تخت بادی در دنیاست.
جیر بعضی از تخت های بادی نیز نسبت به بعضی دیگر دارای اختلاف است چرا که بعضی از آنها دارای جیر فشرده شده هستند و بعضی دیگر دارای جیر بسیار لطیف که به آنها مخملی نیز گفته میشود. بعضی مدل ها هم دارای سطح جیر راه راه و یا همان کبریتی هستند. 
نحوه استفاده بعد از خرید انواع تخت بادی یکنفره و دو نفره
بسته بندی محصول را باز کرده و سپس آنرا روی زمین باز کنید بیشتر تخت های بادی بهمراه پمپ برقی هستند که پریز آنرا را از کنار پمپ میاورید و به برق می زنید در زمان کمتر از 3 تا 5 دقیقه تخت شما پر از باد میشود. همچنین با همین پمپ باد تخت را میتوانید تخلیه کنید. برای مناطقی که امکان استفاده از برق را ندارید می توانید با پمپ های دیگر مثلا فندکی ماشین، پمپ دستی و  پدالی اینتکس محصولات را باد کنید.
روش تعمیر تخت بادی :
راجع به تعمیر تخت بادی باید گفت اگر سوراخ ایجاد شده روی قسمت پلاستیکی بوده و سطحی باشد میتوانید لوازم تعمیر تخت بادی را از نمایندگی اینتکس تهیه کرده و آنرا به اندازه سوراخ ایجاد شده روی تخت خواب بریده و با چسب مایعی که دارد به بدنه تخت خود و قسمت بریده شده آغشته نمایید، بعد از گذشت 10 ثانیه ایندو را بهم متصب نمایید و سعی کنید زیر فشار بگذارید، باید دقت شود که تخت شما خالی از باد باشد.
در صورتیکه پارگی روی تخت شما ایجاد شده باشد باید تعمیرات آنرا به شرکت بسپرید تا با دستکاه های داغ کننده بتوانند پرسهایی را برای تعمیرات تخت بادی شما ایجاد نمایند.
اگر این خرابی و سوراخی روی قسمت جیر تخت بادی شما باشد میز باید بشرکت سپرده شود این نوع تعمیرات نیز باید با دقت کافی و دستگاه انجام گیرند، سطح جیر اجازه چسبیدن قطعه و برچسب تعمیر را بشما نمیدهد و باد از زیر آن فرار میکند.

 

ساعت مچی الکترونیکی بلک مچی

Brand
دسته بندی: الکترونیک
کد: MS46891340

40000 تومان
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.